https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/06/logo_dm_los-640x476.png

NAPOJE

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/yerba_mate.png

YERBA MATE

W 100% naturalna, lekko gazowana YERBA MATE. Pobudzający efekt działania MATE (ostrokrzew paragwajski) dodatkowo został wzmocniony naturalną kofeiną pochodzącą z kawy. Napój zawiera dużą dawkę kofeiny – 300 mg/l.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/guarana_yerba_mate.png

GUARANA YERBA MATE

Aby poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną, sięgnij po lekko gazowany napój YERBA MATE z dodatkiem naturalnej GUARANY. Niech moc Cię nie opuszcza! Zawartość naturalnej kofeiny – 420 mg/l.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/yerba_mate_z_zielonej_wrozki.png

YERBA MATE OD ZIELONEJ WRÓŻKI

Zielona wróżka (ang. green fairy) wzbogaciła naszą klasyczną YERBA MATE ekstraktem z kwiatów konopi, imbiru oraz tymianku. Spróbuj i poznaj jej nietuzinkowy smak! Zawartość naturalnej kofeiny – 300 mg/l.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2021/07/but_coldbrew.png

COLD BREW COFFEE

Już jest nowy szwarccharakter, nowy ulubieniec publiczności 😎 raz spróbujesz i już nic nie bedzie takie same 😉 a jedno jest pewne już żadne inne cold brew nie będzie Ci smakować. Postanowiliśmy odczarować razem z monko.COFFEE cold brew i odkryć je na nowo! Mamy petardę jedyną w swoim rodzaju! 🤪😎🥳 Kawa macerowana w lodowato zimnej, krystalicznie czystej wodzie źródlanej przez 3 dni w małych porcjach! #coldbrew #dobrymaterial #monko

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/kolanko.png

KOLANKO

Pierwsza w Polsce 100% naturalna kola! Swój smak zawdzięcza naturalnym aromatom i ekstraktom ziołowym, kolor słodowi jęczmiennemu, a moc naturalnej kofeinie z guarany, której zawartość to 140 mg/l.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/z_limonki.png

Z LIMONKI

Limonka, cytryna i pomarańcza – te cytrusy zostały zanurzone w wodzie z imbirem i miętą po to, by zapewnić rozkoszne orzeźwienie. Lemoniada jest lekko gazowana i zawiera 9,4% soku.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2022/06/Mangoo-scaled-e1655149976488.jpg

MANGOOO

Niepodważalnie pyszna oranżada na bazie słodkiej odmiany mango Alphonso z Indii, która zabierze Cię w podróż na bliski wschód bez wypuszczania butelki z dłoni.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2022/06/marakuja_pion-scaled-e1655149927382.jpg

MARAKUJAAA

Jeden wyjątkowy owoc, trzy imiona 😉 Męczennica jadalna czyli słodko-kwaśna petarda! 20% soku z Marakui w gazowanej lemoniadzie. Prawdziwy passion fruit w wyjątkowej odsłonie.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2021/07/insta_agreston-e1655150003605.jpg

AGRESTON

Lekko gazowany bez dodatku cukru, zawiera 60% soku NFC z jabłek oraz agrestu doprawiony Kardamonem – smak jakiego nikt się nie spodziewał, uwodzi od pierwszego spojrzenia.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/rabarbara.png

Z RABARBARA

Prosto z polskich sadów w twoje ręce ląduje bogate źródło witaminy C. Niekonwencjonalne połączenie soku z rabarbaru, truskawek, jabłek oraz jałowca zostało muśnięte nierafinowanym cukrem trzcinowym. Ten cud natury zawiera ponad 50% soku i naturalnie wytrącający się osad na dnie. WSTRZĄŚNIJ TYM 🙂

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/z_imbira.png

Z IMBIRA

Imbirowe love. Dla tych, którzy uwielbiają ten korzeń, mamy DOBRY MATERIAŁ Z IMBIRA, czyli niegazowany napój z długo macerowanym imbirem z sokami z: limonki, pomarańczy, jabłek i cytryny. Zawiera 20% soku i naturalnie wytrącający się osad na dnie. WSTRZĄŚNIJ TYM 🙂

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/gruszki_na_wierzbie.png

GRUSZKI NA WIERZBIE

Puree z gruszek, sok z jabłek, nierafinowany cukier, a to wszystko podkręcone naturalnym aromatem z wierzby. I jak tu nie spróbować?! Idealny napój niegazowany na chłodne i ciepłe dni. Zawiera 28% soku i naturalnie wytrącający się osad na dnie. WSTRZĄŚNIJ TYM 🙂

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/peach.png

PEACH ICED TEA

Połączenie mocnego naparu z herbaty z naturalnym aromatem brzoskwini. OLD SCHOOL w nowym, lepszym wydaniu, bo bez sztucznych dodatków! Jak sama nazwa wskazuje – najlepiej pić schłodzony. UWAGA! Wyczuwalna faktura herbaty.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/ciuciu.png

CIUCIU

Gorące lato, osiedlowy sklep, butelka za kaucją i ta czerwona orzeźwiająca oranżada… ach ten smak dzieciństwa… Ale, ale, nic straconego! Odtworzyliśmy ten smak na nowo i to w 100% naturalnie! Tym razem butelka jest bezzwrotna 😉