https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/08/logo-los-640x488.png

DOBRY MATERIAŁ

DOBRY MATERIAŁ TO NAPOJE NA BAZIE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW BEZ UŻYCIA KONSERWANTÓW, WEGAŃSKIE, BEZGLUTENOWE, PASTERYZOWANE.

Dlaczego Dobry Materiał? Nazwa zobowiązuje! Tak jak kukbuk.pl nazwał nas odpowiedzialnym w kontekście innych marek taki właśnie jest DOBRY MATERIAŁ. DOBRY MATERIAŁ to naturalne składniki i to co najlepsze z natury. My nie produkujemy, tylko przygotowujemy DOBRY MATERIAŁ w małych partiach po 2500-4000L, a następnie rozlewamy i pasteryzujemy. Każda partia napoju jest przygotowywana przez piwowarów z naszego browaru.
Każda partia Dobrego Materiału może się różnić smakiem, kolorem bo taka jest natura! Nie ma dwóch identycznych butelek DOBREGO MATERIAŁU tak jak w naturze nie ma dwóch identycznych warzyw czy owoców. Używamy surowców bez GMO i bez pestycydów… Najlepszym przykładem jest napój DM Z RABARBARA, w którym znajdziecie aż 40 % tłoczonego soku z prawdziwego rabarbaru z polskich upraw, a nie z koncentratu.

Nie znajdziesz w naszych napojach składników takich jak: konserwanty czy sztuczne słodziki .Za to możesz być pewien, że DOBRY MATERIAŁ to dobrane bez żadnych kompromisów naturalne składniki, za którymi stoi wysoka jakość i sprawdzone źródło pochodzenia.
DOBRY MATERIAŁ współpracuje tylko z profesjonalnymi dostawcami i producentami legitymującymi się odpowiednimi pozwoleniami oraz certyfikatami. Smak i kolor DOBREGO MATERIAŁU pochodzi z natury, a osad na dnie butelki wytrącający się w niektórych smakach to dowód na naturalną zawartość – bo chcemy oferować DOBRY MATERIAŁ bez ściemy.
My nie konserwujemy, my pasteryzujemy i dzięki temu mamy dla Ciebie naprawdę DOBRY MATERIAŁ.