https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/06/logo_dm_los-640x476.png

DOBRY MATERIAŁ

DOBRY MATERIAŁ TO NAPOJE NA BAZIE NATURALNYCH SKŁADNIKÓW BEZ UŻYCIA KONSERWANTÓW, WEGAŃSKIE, BEZGLUTENOWE,  PASTERYZOWANE.

Dlaczego Dobry Materiał? Nazwa zobowiązuje! Tak jak  kukbuk.pl nazwał nas odpowiedzialnym w kontekście innych marek taki własnie jest DOBRY MATERIAŁ. DOBRY MATERIAŁ to naturalne składniki i to co najlepsze z natury. My nie produkujemy tylko przygotowujemy DOBRY MATERIAŁ w małych partiach po 2500-4000L, a następnie rozlewamy i pasteryzujemy.  Każda partia napoju jest przygotowywana przez piwowarów z naszego browaru.

Każda partia Dobrego Materiału może się różnić smakiem, kolorem bo taka jest natura! Nie ma dwóch identycznych butelek DOBREGO MATERIAŁU tak jak w naturze nie ma dwóch identycznych warzyw czy owoców.
Używamy natury bez GMO i bez pestycydów… najlepszym przykładem jest RABARBARA na bazie tłocznego soku z rabarbaru którego w każdej butelce jest 40%, tak prawdziwego rabarbaru tylko z polskich upraw, a nie koncentratu.
Nie znajdziesz w naszych napojach składników takich jak: konserwanty, sztuczne słodziki etc. Za to możesz być pewien, że DOBRY MATERIAŁ to dobrane bez żadnych kompromisów naturalne składniki, za którymi stoi wysoka jakość i sprawdzone źródło pochodzenia.
DOBRY MATERIAŁ współpracuje tylko z profesjonalnymi dostawcami i producentami legitymującymi się odpowiednimi pozwoleniami oraz certyfikatami. Smak i kolor DOBREGO MATERIAŁU pochodzi z natury, a osad wytrącający się w niektórych smakach to dowód na naturalną zawartość butelki – bo chcemy oferować DOBRY MATERIAŁ bez ściemy.
My nie konserwujemy, my pasteryzujemy i dzięki temu mamy dla Ciebie naprawdę DOBRY MATERIAŁ.

PRODUKTY

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/06/z_yerba_mate.png

YERBA MATE

W 100% naturalna, lekko gazowana YERBA MATE. Pobudzający efekt działania MATE (ostrokrzew paragwajski) dodatkowo został wzmocniony naturalną kofeiną pochodzącą z kawy. Napój zawiera dużą dawkę kofeiny – 300 mg/l.

GUARANA YERBA MATE

Aby poprawić swoją sprawność fizyczną i psychiczną, sięgnij po lekko gazowany napój YERBA MATE z dodatkiem naturalnej GUARANY. Niech moc Cię nie opuszcza! Zawartość naturalnej kofeiny – 420 mg/l.

YERBA MATE OD ZIELONEJ WRÓŻKI

W 100% naturalna, lekko gazowana YERBA MATE. Pobudzający efekt działania MATE (ostrokrzew paragwajski) dodatkowo został wzmocniony naturalną kofeiną pochodzącą z kawy. Napój zawiera dużą dawkę kofeiny – 300 mg/l.

KOLANKO

Pierwsza w Polsce 100 % naturalna kola! Swój smak zawdzięcza naturalnym aromatom i ekstraktom ziołowym, kolor słodowi jęczmiennemu, a moc naturalnej kofeinie z guarany, której zawartość to 140 mg/l.

Z LIMONKI

Limonka, cytryna i pomarańcza – te cytrusy zostały zanurzone w wodzie z imbirem i miętą po to, by zapewnić rozkoszne orzeźwienie. Lemoniada jest lekko gazowana i zawiera 9,4% soku.

Z CYTRYNY

100% naturalna dawka soku z cytryny w towarzystwie intensywnego imbiru i ogrodowej mięty. Lemoniada jest lekko gazowana i zawiera 10 % soku.

Z RABARBARA

Prosto z polskich sadów w twoje ręce ląduje bogate źródło witaminy C. Niekonwencjonalne połączenie soku z rabarbaru, truskawek, jabłek oraz jałowca zostało muśnięte nierafinowanym cukrem trzcinowym. Ten cud natury zawiera ponad 50% soku i naturalnie wytrącający się osad na dnie. WSTRZĄŚNIJ TYM 🙂

Z IMBIRA

Imbirowe love. Dla tych, którzy uwielbiają ten korzeń, mamy DOBRY MATERIAŁ z IMBIRA, czyli niegazowany napój z długo macerowanym imbirem z sokami z: limonki, pomarańczy, jabłek i cytryny. Zawiera 20% soku i naturalnie wytrącający się osad na dnie. WSTRZĄŚNIJ TYM 🙂

GRUSZKI NA WIERZBIE

Puree z gruszek, sok z jabłek, nierafinowany cukier, a to wszystko podkręcone naturalnym aromatem z wierzby. I jak tu nie spróbować?! Idealny napój niegazowany na chłodne i ciepłe dni. Zawiera 28% soku i naturalnie wytrącający się osad na dnie. WSTRZĄŚNIJ TYM 🙂

ŚLIWKI NA SOŚNIE

Nasze rodzime śliwki, a węgierki 😉 w postaci soku i puree zostały skąpane w aromatycznym lesie sosnowym. Czujecie to? Aż chce się iść na spacer do lasu. Zawiera 28% soku i naturalnie wytrącający się osad na dnie. WSTRZĄŚNIJ TYM 🙂

OD JABŁONI

Niedaleko pada jabłko od gruszki i to wprost na miętę, tworząc nasz DOBRY MATERIAŁ OD JABŁONI. Lemoniada zawiera 22% soku i naturalnie wytrącający się osad na dnie. WSTRZĄŚNIJ TYM 🙂

PEACH ICED TEA

Połączenie mocnego naparu z herbaty z naturalnym aromatem brzoskwini. OLD SCHOOL w nowym, lepszym wydaniu, bo bez sztucznych dodatków! Jak sama nazwa wskazuje – najlepiej pić schłodzony. UWAGA! Wyczuwalna faktura herbaty.

CIUCIU

Gorące lato, osiedlowy sklep, butelka za kaucją i ta czerwona orzeźwiająca oranżada… ach ten smak dzieciństwa… Ale, ale, nic straconego! Odtworzyliśmy ten smak na nowo i to w 100% naturalnie! Tym razem butelka jest bezzwrotna 😉

COFFEINUM

Nie lubisz kawy, a pobudka by się przydała? Specjalnie dla Ciebie stworzone zostało COFFEINUM, czyli lekko gazowana woda z kofeiną. Bez smaku, bez koloru, bez cukru, ale za to z mocą 300mg/l naturalnej kofeiny z kawy. Kto nie pije wody, ten Łoś 😛

RADLER - RABARBAROWY

Sok z rabarbaru i piwo? Czemu nie! Połączyliśmy 20% soku z rabarbaru (NFC*) z Pale Ale i otrzymaliśmy wyjątkowy i bezkonkurencyjny craft RADLER PALE ALE Z RABARBAREM. Alk. 2,3%. *NFC – nie z koncentratu.

RADLER - CYTRUSOWY

Naturalny cytrusowy zawrót głowy wzmocniony Pale Ale, który daje niepowtarzalne orzeźwienie i pieści podniebienie. Takie cudo, to craft RADLER PALE ALE Z CYTRUSAMI. Alk. 2,3%.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/07/smacznejablko.png

SMACZNE JABŁKO

100 % sok tłoczony na zimno z jabłek z polskich sadów. Swój smak zawdzięcza trzem odmianom: Jonagold, Idared i Mutsu. PO PROSTU JABŁKA, PO PROSTU SOK.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/07/malinawjablku.png

MALINA W JABŁKU

100 % sok tłoczony na zimno z jabłek i dojrzałych malin prosto z krzaka. 65 % soku z jabłek i 35 % soku z malin. JEDYNA W SWOIM RODZAJU.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/07/mangowjablku.png

MANGO W JABŁKU

100 % sok tłoczony na zimno z jabłek i mango – słodkiej odmiany Alphonso z upraw prosto z Indii. 80 % soku z jabłka i 20 % soku z mango. MANGO MANGO NIE RÓWNE.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/07/marchewkawjablku.png

MARCHEWKA W JABŁKU

100 % sok tłoczony na zimno z jabłek i marchewki z gospodarstwa lokalnego Pana Kazimierza. 67 % soku z jabłek i 33 % soku z marchewki. MARCHEWKOWO NAM.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/07/pomaranczawjablku.png

POMARAŃCZA W JABŁKU

100 % sok tłoczony na zimno z jabłek i hiszpańskich pomarańczy. Nasz przyjaciel Juan wraz z rodziną dba o to, abyśmy dostali najlepsze pomarańcze pod słońcem. SOCZYSTE ORZEŹWIENIE.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/07/truskawkawjablku.png

TRUSKAWKA W JABŁKU

100 % sok tłoczony na zimno z jabłek i ponętnych truskawek z lokalnych upraw od rolników. 85 % soku z jabłek i 15 % soku z truskawek. CZYSTA ROZKOSZ.

https://dobrymaterial.pl/wp-content/uploads/2019/07/wisniawjablku.png

WIŚNIA W JABŁKU

100 % sok tłoczony na zimno z jabłek i wiśni zrywanych ręcznie z lokalnych sadów wiśniowych. 65 % soku z jabłek i 35 % soku z wiśni. KWAŚNA SŁODYCZ W JABŁKOWYM WYDANIU.